Conference zone

Конференц-сервіс «під ключ»: обладнані зали і допомога в організації заходів будь-якого формату та рівня складності. Повний комплект презентаційного обладнання, різні варіанти розміщення, технічний супровід івентів. У теплу пору року відкрита літня тераса — для спілкування під відкритим небом, проведення кава-брейків, бізнес-сніданків і ланчів для ваших гостей.

Для зустрічей вузьким колом, командних брейн-штормів і стратегічних сесій доступні закриті переговорні кімнати. Замовляйте конференц-зал, запрошуйте гостей, а ми зробимо все інше!

 

Спеціальна пропозиція!

За умови оренди конференц-зали та місця для кейтерингу — знижка 10%.

Конференц зони

Конференц-зона HUB 4.0 — це бездоганний сервіс і просторі конференц-зали на Подолі, у Києві. Ми пропонуємо сучасне обладнання і супроводжуємо кожен захід від моменту бронювання до готових фотографій у вашій пошті. Ви можете орендувати зал погодинно або на цілий день. Наші технічні фахівці попередньо підготують майданчик відповідно до будь-якої схеми розташування місць, підключать ноутбуки до проектора і будуть поруч, якщо вам знадобиться допомога. Команда HUB 4.0 допоможе організувати захід будь-якого формату і рівня складності. Ви можете орендувати конференц-зал для тренінгу, майстер-класу, лекції, презентації, воркшопу або тімбілдингу. Запрошуйте гостей і готуйте виступ, а ми зробимо решту: організуємо каву-брейк і кейтеринг, проведемо реєстрацію гостей, підготуємо навігацію і поліграфію, налагодимо онлайн-трансляцію, проведемо фото- і відеозйомку. Наші зали: Evolution — просторий конференц-зал на 100 осіб. Загальна площа 100 кв м (92,1 кв м). Проектор HD, екран 5х2,8, фліпчарт, магнітна дошка, мікрофони. Education — конференц-зал на 60 осіб при театральному розташуванні місць або 21 місце за столами. Чудово підійде для освітніх заходів: семінарів, воркшопів і практикумів. Загальна площа 60 кв м (55,1 кв м). LСD панель 60", фліпчарт, магнітна дошка. Intelligencе — конференц-зал на 50 осіб. Затишний зал для лекцій, тренінгів і майстер-класів. Загальна площа 53 кв м. LСD панель 60", фліпчарти, магнітна дошка, мікрофони. Classroom — учбовий клас для 15 осіб. Створений для практичних занять, котрі передбачають роботу за столами. LСD панель 65″, маркерные доски, флипчарт, Wi-Fi / LAN, оргтехника, 30 хвилин технічного часу до начала та після завершення заходу. Auditorium — відкрита локація з комфортом вміщує 100 осіб. Стильний дизайн, всі умови для заходів і неформального спілкування. Для організаторів івентів майданчик доступний у вихідні дні, в будні — після 19:00. Всілякі варіанти розташування місць, HD проектор, екран 3х1,7 м, фліпчарт, магнітна дошка, мікрофони. За крок від кожного конференц-залу — функціональна кава-зона. У теплу пору року відкрита літня тераса HUB 4.0 з видом на Андріївську церкву. Це чудове місце для кейтерингу: бізнес-сніданки, ланчі та обіди під відкритим небом. HUB 4.0 це також комфортні переговорні кімнати на Подолі. Відмінне рішення для ділових зустрічей, командних брейнштормів, тренінгів та тімбілдингу. Доступна погодинна оренда переговорних кімнат або на цілий день. Room #1 — переговорна кімната для 20 осіб. За столом — до 14 місць. Загальна площа 26,5 кв м. Повний комплект обладнання: монітор 60", магнітна дошка, фліпчарт, папір та маркери. Room #2 — переговорна кімната для 10 осіб. За столом — до 8 місць. Площа 15,3 кв м. Монітор 42", магнітна дошка, фліпчарт, папір та маркери. У кроковій доступності від переговорок coffee point. Meeting room — переговорна кімната на 6 місць. Площа 20 кв м. Монітор 65″, фліпчарт з папером і маркерами, магнітна дошка, надійний інтернет. У кроковій доступності зона coffee point.
long-arrow-prev long-arrow-next

Забронювати

Заповніть, будь ласка, всі поля
ua