Coworking

Цілодобові коворкінги на Подолі. Закриті офіси для команд неподалік від метро «Контрактова площа». Надихаюча атмосфера, динамічний ком'юніті та якісний сервіс - unlimited.

Ми додали максимум зусиль, щоб передбачити все для вашої продуктивної роботи. Функціональні робочі зони, вільний доступ до переговорних кімнат і skype rooms. Літня тераса, спортивна зона, а також кава та чай. Для резидентів діють спеціальні умови на відвідування заходів і оренду конференц-залів.

Ви оціните інтер'єр, відвідаєте кращі івенти і матиме можливість познаймомитися з багатьма цікави людьми. Забронюйте три (або більше) місця сьогодні, і ми запропонуємо спеціальну ціну!

Коворкінг в Києві

Коворкінг — це функціональний офіс, який об'єднує на одному майданчику людей різних професій, але однакової життєвої позиції. Для тих, хто хоче приходити на роботу із задоволенням, любить комфорт і цінує нетворкінг. Шукаєте кращі коворкінги Києва? Ми знаємо, що вам запропонувати! HUB 4.0 — це цілодобові коворкінги на Подолі, за 5 хвилин пішки від метро «Контрактова площа». У вашому розпорядженні 5 коворкінгів А-класу, вільний доступ у переговорні кімнати і skype rooms, вся необхідна оргтехніка, спортивна зона і душ, кухня, чай, кава і снеки. Для резидентів діють знижки на оренду конференц-залів. За умови оренди трьох і більше місць – спеціальна ціна. Ви також можете орендувати наші приватні офіси на Подолі. Закриті кабінети для 4 і 8 осіб. Не любите довго засиджуватися на одному місці? Запрошуємо в open space — оренда офісу погодинно або подобово, для однієї особи або невеликої команди. У вашому розпорядженні два поверхи. Ви можете зайняти будь-яке вподобане місце – за столом, на пуфах, в аудиторіумі або стоячи за спеціальними stand working desk. У теплу пору року для роботи на свіжому повітрі відкрита літня тераса. У вартість входить чай і кава, використання оргтехніки, швидкісний інтернет, велопарковка. Додатково можна орендувати ноутбук, бокс для зберігання речей і переговорну кімнату. Приходьте на екскурсію і приєднуйтесь до нашого ком'юніті!

Забронювати

Заповніть, будь ласка, всі поляoy
ua