Фокус на результат. Як не перегоріти, заробляючи більше

27.02.2020
19:00 - 21:00
HUB 4.0
Фокус на результат. Как не перегореть, зарабатывая больше
Що: майстер-клас «Фокус на результат. Як не перегоріти, заробляючи більше».
Де: HUB 4.0, пров. Ярославський, 1/3.
Коли: 27 лютого, 19:00.
 
Майстер-клас допоможе знайти відповіді на питання: як знайти час; чому робиться багато, але наче скляна стеля наді мною. Як швидко повернути собі ресурсний стан та фокус, та — найголовніше — як повірити в себе та розкрити внутрішній потенціал для 10-кратної мультиплікації результатів у роботі, стосунках та фінансах.
 
Про що?
– Різниця між розумом та мисленням, свідомим та несвідомим
– Як працює людський фокус та як їм керувати
– Техніки ведення переговорів з клієнтами, незалежно від їхнього статусу та рівня
– Трикутник ефективності та головний секрет за системою RPM Тоні Роббінса
– Техніки НЛП для швидкого відновлення ресурсів
 
Для кого?
Фрілансери, онлайн-підприємці та люди, які працюють віддалено. Ті, хто відчуває здатність заробляти більше, перейти на новий рівень, відкрити власну справу, найняти перших співробітників, однак не роблять цього — через сумніви, брак часу чи постійні зміни стану ресурсу на не-ресурс.
 
Про спікера
Nick Sydorenko — бізнес-тренер, мотиваційний спікер, НЛП-практик та коуч. З 2013 року має власний сервісний бізнес у Канаді, яким з 2019 року керує віддалено.
 
Після власної трансформації протягом трьох років вивчає ефективне мислення, НЛП, коучинг та самодисципліну. За допомогою отриманих знань у своїй тренерській діяльності допомагає підприємцям, фрілансерам та керівникам компаній перейти на новий рівень ефективності та ресурсності, що допомагає збільшити місячний прибуток на $1000+. Розробив власну програму особистісної трансформації — марафон The Mindset Game.
 
У приватній практиці з клієнтами провів більш ніж 300 годин психотерапевтичних консультацій та коучинг-сесій. У 2018 році працював з клієнтами виключно особисто через страх публічних виступів. За допомогою власних інструментів у 2019 році позбувся страху та виступив наживо перед більш ніж 1000 осіб на тренінгах в Україні, Німеччині та Канаді.
 
Серед інших досягнень: створення з нуля бізнесу в Торонто та розвиток до обороту в $500 тисяч на рік за чотири роки. Трансформація компанії для віддаленого керування. У 2018 році змінив цигарки на біг та вже взяв участь у кількох півмарафонах.
 
У 2017 році пройшов коучинг-тренінги у Канаді – Landmark Forum, Landmark Advice, відвідав тренінги Тоні Роббінса. Навчався ефективності у Брендона Бучарда та Брайана Трейсі. Сертифікований iNLP Практик від NLP.COM.