Космічні шоти: бізнес на науці

27.02.2020
19:00 - 22:00
HUB Podol
Космические шоты: бизнес на науке

Що: Зустріч «Космічні шоти: бізнес на науці»
Де: HUB 4.0, провулок Ярославський, 1/3
Коли: 27 лютого, 19:00
Вартість квитків: 100 грн.

На зустрічі поговоримо,
• як космічні технології допомагають заробити на космосі?
• про успішні приклади співпраці науки і бізнесу, та чи є spin-off в Україні?
• де взяти гроші для фінансування наукоємних космічних проектів?

Про спікерів

Надія Адамчук-Чала пройшла підготовку для польоту на космічному кораблі Space Shuttle, тренувалась у центрах NASA, але через медичні показники була змушена перервати підготовку і повернутися в Україну. Біолог за освітою, Надія поєднала своє захоплення космосом і професійну діяльність, працюючи у царині точного землеробства.

Микола Лавренюк у складі команди науковців цього місяця отримав премію Президента України для молодих вчених за дослідження технології глибинного навчання у супутниковому моніторингу земного покриву. Проте вже кілька років команда застосовує цю технологію у комерційних цілях. Зокрема, вони створили супутникову мапу земель с/г призначення, метою якої є зробити ринок землі в Україні більш прозорим.

Олександр Буткалюк – учасник команди Mars Hopper, яка є однією із переможців у хакатоні NASA Space Apps Challenge 2016. Олександр розвиває власний проект в аерокосмічній галузі та пильно спостерігає за роботою колег, серед яких — Copenhagen Suborbitals. Команда аматорів у Данії створює пілотовану суборбітальну ракету на пожертви прихильників. Про технології, шлях та здобутки Copenhagen Suborbitals поговоримо на зустрічі.

За традицією, зустрінемося під грузинське вино 🙂

Увага! У вартість входить свіжий примірник журналу The Universe. Space. Tech