IT-MEETUP: Інвестиції, валютний контроль та оформлення відносин з ФОП без ризику

12.03.2020
10:00 - 15:00
HUB 4.0
IT-MEETUP: Інвестиції, валютний контроль та оформлення відносин з ФОП без ризику

Що: “IT-MEETUP: Інвестиції, валютний контроль та оформлення відносин з ФОП без ризику”
Де: HUB 4.0, пров. Ярославський, 1/3, зала Intelligence.
Коли: 12 березня, 10:00-15:00.

Дізнайтеся, як залучити інвестиції в IT-проект, отримати гроші без проблем з валютним контролем і побудувати бізнес-процеси в законодавчих нормах.

12 березня ми збираємо meetup для айті-фахівців, СЕО, засновників IT-компаній. На ньому ми покроково побудуємо бізнес-процеси у законодавчих нормах, розберемо правила залучення інвестицій і укладання контрактів, питання передачі авторських прав.

Ви отримаєте:
– чіткий план залучення інвестицій в ІТ-проект;
– тези та питання для розмови з інвестором;
– список краудфандингових майданчиків;
– практичні поради, як побудувати взаємовідносини з ФОП в правовому полі, без ризику для компанії;
– чіткі рекомендації, як запобігти штрафних санкцій, арешту майна при веденні ФОП. Живі кейси та приклади розповсюджених помилок ФОП;
– практичні поради для укладення IT контрактів;
– моніторинг чинного законодавства про валютні операції й впровадження змін.

Спікери:

Максим Бабурін — директор з маркетингу в Escrow з досвідом роботи понад 12 років, який спеціалізується на розробці маркетингових стратегій, digital та PR. Максим виступатиме з темою «Пошук і залучення інвестицій на ранніх стадіях».

Юлія Пінегіна — керівник центру валютного спостереження департаменту операційних розрахунків АО УКРСИББАНК, понад 20 років досвіду роботи у валютному контролі в банківській сфері. Тема виступу — «Капітальні операції. Правила та можливості».

Катерина Дубас — IT юрист в Legal IT Group. Експерт по GDPR та контрактам в IT. Здійснювала юридичний супровід багатьох договірних відносин стосовно аутсорса IT послуг, як для українських так і для іноземних замовників, має багатий досвід роботи з продуктовими IT компаніями. Частий гість на радіопередачах як експерт з юридичних питань у сфері IT. Катерина виступатиме з темою «Контракт на IT послуги: лайфхаки та підводні камені».

Марина Чикаловець — керівник відділу СПД Smart Solutions, понад 14 років досвіду роботи, з них понад 5 років головним бухгалтером в IT компаніях. У 2017 році отримала сертифікат бездоганної ділової репутації та свідоцтво відповідних знань професійним вимогам головних бухгалтерів. Тема виступу — «IT сфера не залишає ДПС байдужою».

Окрім корисного контенту та інструментів для роботи будуть цікаві подарунки.

Не зволікай — реєструйся зараз!

Early bird (до 11.03) — 350 грн.
В день заходу — 450 грн.