R&D і чотири продукти за 8 місяців. Успіхи та болі під час швидкого зростання

18.12.2019
19:00 - 22:00
HUB 4.0
R&D і чотири продукти за 8 місяців. Успіхи та болі під час швидкого зростання
Що: майстер-клас “R&D і чотири продукти за 8 місяців. Успіхи та болі під час швидкого зростання”.
Де: HUB 4.0, пров. Ярославський, ⅓.
Коли: 18 грудня, 19:00.
Вартість квитків: 150 грн (200 грн — у день заходу).
У 2019 році 11 компаній об’єдналися в технологічний Techiia holding кількість працівників якого збільшилась приблизно в десять разів. Холдинг об’єднав esportainment-компанію WePlay Esports, продуктову ENESTECH Software та аутсорсингову ІТ-компанію j:Mind.Systems, виробництво сувенірів WP Merchandise, венчурну VRTX Labs та бізнес із будівництва TECHIIA Construction.
Масштабування стало викликом для Iвана Роговченко, Chief Design Officer холдингу, та Євгена Ковалевського, Chief Product Officer. Їхні команди безперервно розширювалися — доводилося швидко адаптовувати нових працівників, не зупиняючи при цьому роботу над продуктами.
Протягом року їм це вдавалось, і тепер Іван Роговченко та Євген Ковалевський готові поділитися досвідом і розповісти про помилки.
На майстер-класі ви дізнаєтеся:
– як паралельно масштабувати команду і створювати продукти;
– як адаптувати road map продукту відштовхуючись від складу команди;
– факапи й помилки під час швидкого хайрінгу;
– як залишитися ефективними після великих змін в структурі компанії.
Про спікерів:
Іван Роговченко, Chief Design Officer холдингу TECHIIA.
Працював з журналами Playboy, Cosmopolitan, FHM, EGO та іншими. Понад 16 років професійного досвіду, останні 5 – на керівних посадах. Сьогодні очолює департамент дизайну в холдингу TECHIIA. Маркетинговий та комунікаційний дизайн, UX/UI, понад три десятки фахівців — це коротко про команду Івана.
Євген Ковалевський, Chief Product Officer холдингу TECHIIA
Займається розробкою цифрових продуктів протягом 10 років. З них 6 років — на менеджерських посадах. За цей час створював і керував виходом на міжнародні ринки, як B2B, так і B2C продуктів. Координує команду з 80 людей.