Вечір англійської мови з носіями та рольовими іграми

11.03.2020
19:00 - 21:00
HUB 4.0
Вечер английского языка с носителями и ролевыми играми
Що: Вечір англійської мови з носіями та рольовими іграми.
Де: HUB 4.0, пров. Ярославський, 1/3.
Коли: 11 березня, 19:00.
 
HUB 4.0 допомагає вчити англійську граючись. З 11 березня щосереди, о 19:00, ми із носіями мови зі школи MilestoneClub влаштовуватимемо вечірки Dungeons and Dragons – рольової гри англійською за мотивами всесвітньо відомого онлайн-проекту.
 
Чому варто прийти?
По-перше, жодна співбесіда у Кремнієвій долині зараз не відбувається без обговорення цієї гри. По-друге, майстри гри – носії англійської із педагогічним досвідом. По-третє, це неймовірно цікаво та небанально.
 
Гра не лише захоплює сюжетом, але й розвиває уяву, розмовні навички, допомагає звільнитись від страху спілкування англійською та вивчити безліч нових слів.
 
Увага! Гра потребує хоча б середнього рівня знання англійської.
 
Що відбуватиметься?
Всі події гри відбуваються у вигаданому фентезійному світі, кожний учасник створює власного персонажа та розповідає іншим гравцям про себе: хто його герой, чим заробляє на життя, де мешкає та що робить на час гри. Ведучий створює ситуації, на які гравці мають реагувати відповідно до особистісних якостей та особливостей своїх персонажів. Успіх гравця залежить ще й від вдачі, яку він отримує (чи не отримує) за результатами кидання грального кубика. Кожна подія та кожне рішення впливають на подальші події гри.
 
Тривалість гри зазвичай 3-4 години, однак ми пропонуємо грати «серіями» – тому тривалість кожної гри зазвичай не перевищує двох годин. Кількість гравців – 6-8 осіб.
 
І що, це все?
Ні, адже можна пограти також і в:
– гру-серіал GURPS, з простішими та доступнішими правилами;
– Earthdawn, події якої відбуваються у кам’яну добу на території України;
– White Wolf – гра для тих, кому не дуже до вподоби фентезійні світи;
– Cards against Humanity – весела гра із дорослим гумором;
– Apples to Apples – простенька гра для гравців з будь-яким рівнем англійської;
– Dixit, Balderdash, Charades, Word Blur, Alias…
ну і, звичайно, куди без Mafia чи Werewolf.
 
У кожну з цих ігор можна грати багато разів, жодного разу не повторюючись, додаючи картки з новими словами та фразами, додаючи теми та підвищуючи рівень. Кожен гість може створювати власний словничок, з якого будуть братися ідеї для нових ігор та рівнів.
 
Подивіться, як такі ігри проводились раніше – facebook.com/pg/M1lestoneClub/photos/?tab=album&album_id=191304128899002.