Дайджест техно-новин 01 – 07 серпня

07.08.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей 05 - 12 июня

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Instagram запускає власний аналог TikTok —  Instagram Reels
Новий сервіс для коротких відео Instagram Reels офіційно запустила соцмережа Instagram, за функціоналом він буде схожим на TikTok.

В Instagram Reels можна буде створювати короткі 15-секундні відео з додаванням музики, звуків і візуальних ефектів. Також будуть функції пришвидшення й уповільнення роликів, можливість зйомки зі зворотнім відліком, можливість об’єднання відео.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Голландський акселератор шукає стартапи в Україні
Голландський акселератор HiiL Justice Accelerator оголосив про старт конкурсу Innovating Justice Challenge в Україні. Переможці зможуть отримати гранти до € 30 000.

Програма розрахована на проекти, які орієнтовані на рішення або запобігання юридичних проблем населення, а також малого та середнього бізнесу. За підсумками відбору, стартапи не віддають частку в бізнесі, а отримують гранти.
Детальніше

Нові можливості для українців: стартап-акселератор від Facebook
Компанія Facebook запускає дві акселераторні програми по 12 тижнів кожна — у сферах комерції та зв’язку. В одній з них можуть взяти участь і українські стартапи.

Резиденти будуть займатися розробкою рішень для шопінгу для інтеграції в екосистему додатків Facebook. Таким чином компанія хоче знайти нові ідеї й можливості для розвитку своєї комерційної частини.
Детальніше

Genesis Investments інвестував в AdTech-стартап
Український венчурний фонд Genesis Investments і литовський Iron Wolf Capital інвестували в SaaS-стартап RedTrack.io з аналізу та управління рекламними кампаніями. Це — посівної раунд, сума угоди склала $ 500 000.

Залучені кошти компанія направить на створення нового функціоналу, заснованого на машинному навчанні, і впровадження автоматизованих процесів адаптації нових клієнтів.
Детальніше

Quadient купує фінтех-стартап з українським співзасновником YayPay
Французька компанія Quadient купує фінтех-стартап YayPay за €17 млн ($20,5 млн), про це йдеться у повідомленні компанії.

Крім того Quadient може збільшити свою частку в стартапі до 100%. Наразі компанія купує 87% акцій. Засновники стартапу – Ентоні Венус і Євген Виборів – залишаються міноритарними акціонерами.
Детальніше