Дайджест техно-новин 07 – 14 серпня

14.08.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей 05 - 12 июня

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Y Combinator запустив онлайн-бібліотеку для стартапів
Стартап-інкубатор Y Combinator запустив безкоштовну онлайн-бібліотеку для стартапів Startup Library. У ній зібрали поради, статті, інтерв’ю та інші корисні матеріали, створені за 15 років роботи Y Combinator.

У бібліотеці доступні подкасти, тексти про масштабування бізнесу, підготовці MVP, шаблони документів, правила пітчинг проектів, корисні інтерв’ю з засновниками, а також поради по роботі в період пандемії.
Детальніше

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

Повністю прозорий телевізор від Xiaomi
Компанія Xiaomi представила Mi TV LUX Transparent Edition — пристрій, який його творці називають першим у світі серійним прозорим телевізором. Завдяки прозорому екрану, який не має зовнішніх рамок, зображення виглядає так, ніби висить в повітрі.
Детальніше

Xiaomi представив робота для домашніх улюбленців
Компанія Xiaomi запустила краудфандингову кампанію зі збору коштів на виробництво оригінального електронного пристрою для власників домашніх тварин. Модульний робот Pumpkii здатний розважати вихованця під час відсутності господаря, а також організовувати пряму трансляцію за допомогою мобільного додатку.

Завдяки модульній конструкції користувачі отримують можливість модернізувати пристрій — наприклад, оснастити додатковим маніпулятором. Їм можна дистанційно почистити лоток або використовувати його в розважальних цілях, прив’язавши до нього іграшку для кота.

Вартість базової версії робота Pumpkii на краудфандинговому майданчику Indiegogo становить $149. У комплекті з роботизованою рукою новинка обійдеться в $249.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Українську студію 4A Games купують за $36 млн
Шведська компанія Embracer Group повідомила про покупку відомої української геймдев-студії 4A Games, розробника популярної серії ігор Metro. Сума угоди склала $36 млн.

Embracer Group — це материнська компанія THQ Nordic, Deep Silver і Saber Interactive, вона володіє такими тайтлами, як Saints Row, Dead Island, Kingdom Come: Deliverance, TimeSplitters, Satisfactory, Wreckfest, Destroy All Humans !, World War Z.
Детальніше

Liki24 залучив $5 млн від Horizon Capital
Українська платформа для пошуку і доставки ліків Liki24 залучила $5 млн від Horizon Capital і чинних інвесторів (TA Ventures, Genesis Investments, iClub і Mission Tech).

Залучені кошти витратять на розширення бізнесу і вихід на ринок Європи. В першу чергу Liki24 намір підкорити Польщу, де сервіс вже почав працювати з липня.
Детальніше

Український Awesomic підняв раунд від європейських інвесторів
Стартап Awesomic оголосив про раунд інвестицій від європейських інвесторів. Суму угоди не розголошують. За словами CEO компанії, сума — шестизначна, порівнянна з середніми pre-seed-раундами в США.

Чим займається стартап?
Awesomic — це платформа, за допомогою якої можна знайти дизайнера і закрити завдання за короткий термін.
Детальніше