Дайджест техно-новин 10 – 17 липня

17.07.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей 05 - 12 июня

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

Вчені розробили фарбу, що “охолоджує”
Американські вчені з Університету Каліфорнії (UCLA) розробили нову формулу фарби, яка дозволяє ефективно відбивати сонячне світло і сонячну радіацію. У порівнянні з іншими білими фарбами, які відбивають до 85% сонячної радіації, нова розробка збільшує цей відсоток до 99.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Українська компанія Augmented Pixels залучила інвестиції від ICU
Українська Augmented Pixels, яка працює над технологіями доповненої реальності, привернула інвестиції від групи ICU. Сума угоди не розкривається.
Детальніше

Rentberry залучив $ 2,3 млн
Заснована українцями онлайн-платформа для довгострокової оренди житла Rentberry залучила $2,3 млн інвестицій на майданчику WeFunder від більш ніж 2000 приватних інвесторів.
Детальніше

Ajax Systems презентували нові девайси та програмне оновлення
Онлайн-формат; трансляція дев’ятьма мовами; новий оновлений хаб із потужнішим процесором; підтримка LTE; двофакторна аутентифікація та нова операційна система.
Детальніше

Український кешбек-сервіс LetyShops отримав $3 млн
Заснований українцями кешбек-сервіс LetyShops залучив $3 млн від німецького інвестора AB Capital Group. У компанії зазначили, що кошти планують витратити на масштабування продукту на нових ринках.
Детальніше

Резиденти HUB 4.0 Revizion стали переможцями Pitch Day Українського фонду стартапів
Фонд оголосив дев’ять стартапів, які на етапі pre-seed отримають грант у розмірі $25 000, а на етапі seed — $50 000. Вітаємо проекти, які пройшли у pre-seed: Jooli, IzivizElomia, RunAn, BicoveryGymcerebrum та проекти у seed-раунді: NeverdarkUpswotRevizion.
Детальніше