Дайджест техно-новин 12 – 19 червня

19.06.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей 05 - 12 июня

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Boston Dynamics почала продаж роботів-собак
Компанія Boston Dynamics почала продавати своїх собакоподібних роботів SpotMini. Раніше робота використовували лише «внутрішні й міжнародні компанії та дослідницькі установи». Тепер на SpotMini можна зробити передзамовлення всім охочим, його вартість 74 500 доларів.
Детальніше

Естонія створила візу для цифрових кочівників
Естонський уряд схвалив поправки, що дозволяють людям, які працюють за віддаленим принципом, отримати цифрову візу для роботи в Естонії. Цифрова віза кочівників дозволить іноземцям, які зайняті на роботах незалежно від місця і часу працювати в Естонії до року.
Детальніше

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

У США учням доставлятимуть книги з бібліотеки дронами
Бібліотека у США вирішила доставляти учням книги за допомогою безпілотників. Вирішили співпрацювати з сервісом безпілотників Wing, що належить компанії Google Alphabet.
Детальнее

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Український стартап DMarket залучив $6,5 млн
Український стартап DMarket, який працює над монетизацією предметів в іграх, привернув раунд на $6,5 млн. Серед інвесторів — фонд Almaz Capital і компанія Xsolla. До ради директорів компанії увійшов засновник Electronic Arts Тріп Хоукінс.
Детальніше

Відкрито прийом заявок на конкурс стартапів Vernadsky Challenge
Український конкурс хардверних стартапів Vernadsky Challenge приймає заявки на конкурс інженерних стартапів. Переможець отримає грант на 2 мільйони гривень.
Це вже п’ятий сезон конкурсу. За всю історію конкурсу в ньому взяли участь понад 600 проектів з усього світу, а переможці в цілому отримали 7 мільйонів гривень.
Детальніше