Дайджест техно-новин 14 — 22 серпня

21.08.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей 05 - 12 июня

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Капіталізація Apple перевищила $2 трлн
Капіталізація Apple 19 серпня перевищила $2 трлн. Це рекорд для компаній, які відкрито торгують на біржі. Таким чином Apple стала першою компанією в США, що зуміла перевищити позначку капіталізації в $2 трлн.
Детальніше

SpaceX Ілона Маска залучила $1,9 млрд
Компанія SpaceX залучила $1,9 млрд інвестицій при оцінці в $46 млрд. Імена інвесторів не повідомляються, але згідно з інформацією Bloomberg, одним з найбільших учасників раунду виступила компанія Fidelity Investments. Раунд став рекордним для SpaceX.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Українська команда EOS отримала грант в 300 000 євро від Європейської Комісії
Українська команда американської компанії EOS Data Analytics, яка спеціалізується на аналізі та обробці великих ГІС-даних, буде стежити за видобутком корисних копалин в Європі. Для цього Європейська Комісія надала компанії грант на суму $308 000.
Детальніше

IT Arena відкрила прийом заявок
IT Arena розпочала прийом заявок на участь в щорічному конкурсі стартапів. Команди зможуть представити свої проекти інвесторам і виграти грант до $10 000.

IT Arena — одна з найбільших в Україні IT-конференцій, яка щорічно збирає у Львові тисячі людей.
Детальніше

Новий електричний байк від Delfast
Український стартап Delfast представив новий електричний МАУНТИНБАЙК CROSS DIRT з потужністю в 3 000 Вт і здатністю розігнатися до 80 км/год. Електробайк може проїхати до 120 кілометрів з потужністю батареї 1 920 ампер на годину та до 280 км із батареєю 2 760 ампер за годину. Повний заряд батереї займає чотири години.
Детальніше