Дайджест техно-новин 17 – 24 липня

25.07.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей 05 - 12 июня

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

Apple випустить ноутбуки на власних процесорах
До кінця поточного року американська корпорація Apple випустить дві нові моделі MacBook на перших процесорах власного виробництва Apple Silicon.
Детальніше

Створено датчики здоров’я, які наносяться на шкіру олівцем
Інженери з Університету Міссурі розробили простий спосіб нанесення на шкіру пристрої для моніторингу показників здоров’я в режимі реального часу. Замість датчиків з пластику, нових органічних матеріалів і наноматеріалів, вчені запропонували використовувати звичайний папір. Лінії, намальовані на ній звичайним графітовим стрижнем олівця, будуть служити провідними шляхами й чутливими «електродами».
Детальніше

Sony представила мініатюрний натільний кондиціонер
Фахівці компанії Sony створили легкий переносний пристрій, що охолоджує тіло в спеку. Reon Pocket — тонкий пластиковий пристрій розміром з долоню, який кріпиться на спину між лопаток і відводить тепло за принципом елемента Пельтьє. Холод від пристрою створює відчуття, яке виникло б, якби температура навколишнього простору впала на кілька градусів.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Mobalytics залучив $11,25 млн
Український стартап Mobalytics у 2016 році виграв в легендарній битві стартапів на TechCrunch Disrupt, в поточному раунді А компанія залучила близько $11,25 мільйона від тих же інвесторів.

Чим займається стартап? Сервіс оцінює вміння геймера і зображає їх у візуалізації: там є оцінки умінь, прохідність карт, дані про суперників і інше.
Детальніше