Дайджест техно-новин 2 – 8 травня

08.05.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

NFC отримає функцію бездротової зарядки
Організація NFC Forum, що відповідає за розвиток технології NFC, анонсувала розширення функціоналу в наступній специфікації — з’явиться можливість бездротової зарядки пристроїв. Тепер NFC буде асоціюватися не тільки з безконтактної оплатою.
Детальніше

Intel придбала стартап Moovit за $900 млн
Компанія Intel офіційно повідомила про придбання ізраїльського стартапу Moovit. Сума операції оцінюється в $900 млн. Moovit — це додаток, який за допомогою ІІ на базі великої кількості даних дозволяє користувачам прокладати оптимальні маршрути пересування по місту.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Український 4G-модем на Indiegogo
Стартап nect WORLD запустив кампанію на краудфандинговому майданчику Indiegogo і зібрав потрібну суму в $30 000 за 5 днів. Зараз сума досягла $86 000.

Чим займається стартап? Стартап розробляє 4G-модем nect MODEM для підключення до ноутбука з підтримкою eSIM і функцією точки доступу Wi-Fi.
Детальніше

Проект Avodocs став продуктом дня на ProductHunt
Розробники проекту Axdraft випустили нову версію свого продукту Avodocs, яка отримала широку підтримку аудиторії. Усунення помилок підвищило лояльність до проекту і вивело його в продукт дня і продукт тижня на майданчику ProductHunt.

Чим займається стартап? Avodocs дозволяє створювати шаблони юридичних документів для стартапів.
Детальніше