Дайджест техно-новин 22 – 29 травня

29.05.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Спробуйте будь-яку їжу на смак за допомогою дисплея
Японський дослідник Хоми Міяшіта створив дисплей, який здатний виробляти будь-який смак, коли ви облизуєте його поверхню. «Синтезатор Норімаки» оснащений п’ятьма гелями, кожен з яких відповідає п’яти смакам. Послаблюючи та підсилюючи їх за допомогою електричних струмів, пристрій може відтворити будь-який довільний смак.
Детальніше

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

Музика в іграх буде відображати настрій геймера
Sony запатентувала генератор звукового супроводу на основі штучного інтелекту, який адаптує ігрову музику до емоцій людини. Нова розробка може стати однією з функцій PlayStation 5.
Детальніше

Microsoft заявив про створення суперкомп’ютера
Microsoft розробив новий суперкомп’ютер на базі хмари Azure для дослідницької організації OpenAI, заснованої Ілоном Маском. Пристрій став одним з п’яти найпотужніших суперкомп’ютерів у світі, заявили представники компанії на конференції Microsoft Build 2020.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Портал з пошуку грантів, стипендій та інвестицій по всьому світу
Нові можливості для інноваторів, розробників і стартаперів — в Україні запустився перший портал з пошуку грантів, стипендій та інвестицій по всьому світу — KickYour.Tech.
Детальніше

Український стартап зібрав на Kickstarter потрібну суму за годину
Український music-tech стартап Jammy Instruments, який виробляє портативні міді-гітари, запустив кампанію на краудфандинговій платформі Kickstarter і за годину зібрав потрібні $50 000.
Детальніше

Amazon підтримав програму стартапів Госкосмагентства
Онлайн-програма Yangel Big Bang Державного космічного агентства України (ДКАУ) отримала підтримку від AWS Activate – платформи для розвитку стартапів Amazon.
Детальніше