Дайджест техно-новин 22 — 30 серпня

28.08.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей 05 - 12 июня

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Вчені створили надпружний сплав, стійкий до критичних температур
Японські вчені, що працюють над поліпшенням параметрів наделастичних матеріалів, здійснили значний прорив, продемонструвавши новий сплав на основі заліза, який витримує надзвичайно високі й низькі температури.
Детальніше

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

Запуск першого у світі електролітака вертикального зльоту
Британська компанія Vertical Aerospace анонсувала новий транспортний засіб VA-1X — як заявляють автори проекту, це буде перший у світі серійний літак вертикального зльоту і посадки з електродвигуном. Очікується, що комерційна експлуатація VA-1X почнеться вже у 2024 році.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Фонд стартапів оголосив переможців дев’ятого Pitch Day
Український фонд стартапів (USF) оголосив переможців дев’ятого Pitch Day, в рамках якого свої ідеї представили 10 команд. За підсумками, журі відібрало 3 стартапу на етапі seed. Кожен з них профінансують на $50 000.
Переможці:
ORTY — система управління ресторанами.
COMIN — віджет електронної комерції для сайтів, генеруючих контент.
Nutritionista — мобільний додаток, який рекомендує здорову їжу в найближчих закладах.
Детальніше

Додаток Reface від українських розробників перший в AppStore
Reface випередив TikTok, Netflix і Disney + в американському AppStore і став першим у категорії «Розваги».

Чим займається стартап?
Reface – це один з проєктів українського стартапу RefaceAI, створеного у 2011 році. RefaceAI розвиває технологію заміни облич на фото або відео зі збереженням міміки. В основі технології лежить AI.
Детальніше

House of Europe оголосив про національний відбір на пітчинг для креативних бізнесів
Конкурс Creative Business Cup Ukraine для стартапів з креативної індустрії для креативного бізнесу: участь у конкурсі безкоштовна, достатньо лише заповнити анкету онлайн та записати трихвилинний пітч.

Переможець від України поїде на Creative Business Cup BRIGHT, який відбудеться у Копенгагені у 2021. House of Europe, за підтримки Європейського Союзу профінансує усі витрати на поїздку.
Детальніше

Український стартап Restream отримав $50 млн інвестицій
Стартап для потокової відеотрансляції Restream отримав 50 мільйонів доларів інвестицій. Сервіс отримав інвестиції від фондів Sapphire Ventures and Insight Partners.

Сервіс дозволяє користувачам одночасно транслювати відеоконтент на кілька платформ і соцмереж, включно з Facebook, YouTube, Twitch, Mixer і LinkedIn.
Детальніше