Дайджест техно-новин 24 – 31 липня

31.07.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей 05 - 12 июня

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Найшвидша зарядка у світі від Qualcomm: 50% зарядки за 5 хвилин і підтримка 100 Вт
Компанія Qualcomm Technologies представила Qualcomm Quick Charge 5 — першу у світі комерційну технологію, що підтримує потужність зарядки смартфонів понад 100 Вт, заряджає акумулятор з нуля до половини місткості всього за п’ять хвилин — це найвища швидкість зарядки на сьогодні.
Детальніше

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

Тачскрін до якого не потрібно торкатися
Технологія «інтелектуального торкання» була розроблена і запатентована інженерами Кембриджського університету у взаємодії з компанією Jaguar Land Rover. Рішення використовує комбінацію AI й датчиків, щоб передбачати точку, в якій користувач збирається доторкнутися до інтерактивного дисплея.
Детальніше

Створено «сонцезахисний крем» для космосу
Вчені розробили засіб захисту від небезпечної радіації, черпаючи натхнення у засобів захисту від сонячних променів. Синтезуючи нову форму меланіну, збагачену селеном, команда розробила біоматеріал під назвою селеномеланін, який захищає людські тканини після його нанесення.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Quadient купує YayPay за $20,5 млн
Французька компанія Quadient оголосила про покупку фінтех-стартапу з українським співзасновником YayPay за $20,5 млн.

Чим займається стартап? Це фінтех-стартап, побудований з використанням машинного навчання, який спеціалізується на оптимізації фінансових процесів для середнього бізнесу.
Детальніше

Український сервіс Liki24.com запустився в Польщі
Українська платформа для пошуку і доставлення медикаментів Liki24.com почала працювати в Варшаві в тестовому режимі. У подальших планах — запускатися на інших ринках.
Детальніше