Дайджест техно-новин 25 квітня – 1 травня

01.05.2020
HUB 4.0
Дайджест техно-новостей

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Найбільша база венчурних фондів у світі стала загальнодоступною
Український проект Unicorn Nest став найбільшою та актуальною базою венчурних фондів у світі. Він містить понад 500 000 одиниць інформації про більш ніж 26 000 фондів у світі й 30 000 співробітників, які приймають рішення про інвестиції.
Детальніше

Genesis інвестував в українську стартап Elision
Венчурний фонд Genesis Investments інвестував $150 000 у стартап Elision.

Чим займається стартап? Це платформа для прослуховування подкастів: подкастер можуть заробляти гроші на своїх продуктах, а користувачі — вибирати улюблений контент серед більше ніж 30 млн подкастів.
Детальніше

Український фонд стартапів оголосив переможців Pitch Day
У рамках Pitch Day були обрані чотири проекти, які отримають грант у розмірі $50 000: FINMAP.online — онлайн-сервіс для фінансового обліку; Norm — стіл з технологією Machine Learning; FlashBeats — додаток для створення світлових шоу; і smart-MAC — хмарний сервіс для візуалізації та аналізу даних.
Детальніше

Нові інвестиції в стартап RefaceAI
Український проект RefaceAI привернув раунд інвестицій від вкладників, сума раунду не розголошується, проте один з міноритарних інвесторів Adventures Lab вклав понад $300 000.

Чим займається стартап? RefaceAI — це AI-технології по заміні обличчя (face swap) на відео-, фото- контенті.
Детальніше

Дублет запускає фонд ранніх інвестицій
Один із засновників monobank і екс-міністр Кабміну Дмитро Дубілет оголосив про запуск власного фонду ранніх інвестицій. Можливість почати співпрацю вже доступна — потрібно написати лист із викладенням короткої суті бізнес-ідеї.
Детальніше