Дайджест техно-новин 26 червня – 3 липня

03.07.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей 05 - 12 июня

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Alphabet придбала виробника розумних окулярів North
Материнська компанія Google – Alphabet підтвердила купівлю канадського виробника “розумних” окулярів North, але фінансові умови угоди не розкрила. Головний продукт North – окуляри доповненої реальності Focals, на лінзах яких зображається інформація зі смартфона: дата й час, погода, повідомлення, пошта, Slack і так далі.
Детальніше

Перший за 18 років двигун від Maserati
У 2020 році з’явився перший за майже 20 років двигун Maserati власної розробки. Новий мотор, який отримав найменування Nettuno – бензиновий V6 з робочим об’ємом 3 літри з розвалом циліндрів 90 градусів, а з боків від циліндрів розміщені дві турбіни.
Детальніше

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

VR-гарнітура розміром з окуляри від Facebook
Компанія Facebook представила нову віртуальну гарнітуру, яка виглядає як звичайні сонячні окуляри. Передача зображення здійснюється дещо інакше, ніж у стандартної VR-гарнітури. Це «голографічна оптика».
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Переможці та фіналісти Ukraine Innovation Awards 2020
Стали відомі переможці та фіналісти першої digital-премії Ukraine Innovation Awards 2020, офіційним партнером якої виступила мережа інноваційних просторів HUB 4.0. До списку переможців увійшли такі компанії: SEMCS by Mosquito ControlStartup Wise GuysGenesis Investments, Goldman Sachs, Iconiq Capital, Y Combinator, Continuity Fund, AXDRAFTМережа АЗК «WOG»INTERTOP та Competera Pricing Platform.
Детальніше