Дайджест техно-новин 29 травня – 05 червня

05.06.2020
Ірина Семічастна
Дайджест техно-новостей

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

IPO року: Warner Music залучила $1,93 мільярда
Warner Music Group Corp – третя у світі компанія звукозапису, залучила $1,93 млрд у ході найбільшого з початку 2020 року IPO у США, продавши більше акцій, ніж планувалося.
Детальніше

Cisco поглинула розробника ПЗ за $1 млрд
Компанія Cisco продовжила низку покупок виробників програмного забезпечення. На цей раз в її поле зору потрапила каліфорнійська ThousandEyes. Аналітики Bloomberg припустили, що мова йде про суму близько $1 млрд. Венчурними інвесторами виступили GV (раніше Google Ventures), Salesforce Ventures і Sequoia.
Детальніше

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

Дверні ручки, що самоочищаються в лікарнях майбутнього
Австралійські вчені створили матеріал, який знищує бактерії. Основою для нього став алюмінієвий сплав 6063.
Детальніше

Підошва, яка допомагає зберегти рівновагу на льоду
Підошви, розроблені у співпраці з MIT, являють собою тонкі гнучкі сталеві листи з вирізаним на поверхні візерунком. Як тільки власник взуття робить крок вперед, рельєф змінюється і деформується, а окремі лусочки з гострими краями звертаються до поверхні під кутом і занурюються в неї.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Результати онлайн-форуму Industry 4.0
Перший національний онлайн-форум щодо стану та перспектив Індустрії 4.0 в Україні відбувся з 25 по 29 травня. Понад 20 експертів й близько 60 учасників щодня обговорювали 4 важливі теми – про глобальні зміни в промисловості, економіці країн, про технологічні тенденції, екосистеми та кластери, а також експорт та інтернаціоналізацію.
Детальніше