Дайджест техно-новин

10.02.2020
HUB 4.0
Дайджест техно-новостей

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Українці створили поштомат для замовлення їжі із підігрівом

На столичній ВДНГ почав працювати розроблений в IT-компаній OMNIC поштомат із двобічним завантаженням, який, по суті, автоматизує роботу вуличних закладів швидкого харчування. Відвідувачі обирають їжу на терміналі, сплачують за замовлення та забирають його з ятки – без будь-якого контакту із співробітником закладу.

За словами представників компанії, вартість такої системи «під ключ» починається від $10 000 і залежить від кількості яток, бізнес-процесів та рівня автоматизації.

Детальніше

ТЕХНОЛОГІЇ. ЗАВТРА

SpaceX повідомила дату першого туристичного космічного польоту

Компанія протягом тривалого часу розробляє космічний корабель Crew Dragon місткістю до чотирьох осіб. Перший повноцінний виліт із туристами на борту відбудеться наприкінці 2021 року чи на початку 2022. Польоти для чотирьох покупців триватимуть приблизно п’ять днів.

Детальніше

Французи створюють причепи-пауербанки для електромобілів

Французька компанія EP Tender повідомила про початок розробки 60-кіловаттних причепів, які допоможуть електричному транспорту живитись під час руху.

Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

У топ-100 аутсорсерів світу – 21 компанія з України

Міжнародна асоціація IAOP (International Association of Outsourcing Professionals) оприлюднила черговий рейтинг найкращих світових постачальників послуг «The Global Outsourcing 100». Цього року до нього потрапило 13 українських компаній та 8 компаній із офісами в Україні.

Детальніше

В Україні запрацювала платформа The-Chef для лінивих господарів

Киянка Анна Прокоф’єва створила сервіс, який допомагає знайти кухара у випадку, коли на готування їжі немає сил або часу. На платформі більше сотні пропозицій від професіоналів та аматорів з Києва, Львову, Одеси, Харкова та Чернігова. Вони можуть приїхати до користувача та приготувати сніданок, обід чи вечерю зі звичайних, екзотичних чи вегетаріанських страв.

Детальніше

Стартап із українцем-засновником залучив $500 млн при оцінці в $6 млрд

Британський фінтех-стартап Revolut, серед засновників якого – українець Владислав Яценко, залучив $500 млн в рамках нового раунда інвестування та отримав оцінку у $6 млрд.

Детальніше