Дайджест техно-новин 6-17 квітня

17.04.2020
HUB 4.0
Дайджест техно-новостей

ТЕХНОЛОГІЇ. СЬОГОДНІ

Венчурна компанія NFX дає стартапам по 2 млн доларів
Американська венчурна фірма NFX буде інвестувати в стартапи на ранній стадії від $1 млн до $2 млн в обмін на 15% акцій засновників. Ті, хто подав заявку, зможуть отримати гроші протягом 3 тижнів, при цьому з інвесторами не доведеться зустрічатися особисто.
Детальніше

СТАРТАПИ. УКРАЇНА

Українська нейромережа шукає людей без масок
Українська IT-компанія Fulcrum розробила нейромережу, яка вміє розпізнавати в натовпі людей без медичних масок і виклала код на Github.
Детальніше

Zakaz.ua підняв раунд в 5 млн євро
Сервіс доставлення продуктів з супермаркетів Zakaz.ua привернув інвестиції в розмірі 5 млн євро. Це — раунд А, провідним інвестором виступив поточний акціонер Zakaz.ua, компанія Chernovetskyi Investment Group (СIG).
Детальніше

Е-паспорту в Україні — бути!
Тепер не потрібно буде носити із собою паперовий паспорт, який легко зіпсувати, або пластиковий, який нескладно загубити. Достатньо завантажити мобільний застосунок «Дія» і паспорт завжди буде з тобою! Україна – перша у світі держава, де можливо користуватися цифровим паспортом і водночас не пред’являти фізичного аналога. Це супер-новина, особливо в умовах карантину, коли кожен повинен мати при собі документ, який підтверджує особу. Ми вже завантажили та тестимо, а ви?
Детальніше