Хакатон Sikorsky Hack: Що? З ким? І навіщо?

30.07.2021
Hub 4.0
Хакатон Sikorsky Hack - Что? с Кем? и Зачем?

«Ви не можете вчитися,
 тільки читаючи або слухаючи»
 Майкл Махемофф, Google inc

Всі знають, що таке конференція, семінар, майстер-клас. А вебінар, on-line тренінг та марафон стали звичним способом навчання для вирішення проблем в бізнесі і житті.  І тільки зараз, до нас «прийшли» хакатони. Тепер цей термін чутно звідусіль. Адже він дає надзвичайну користь для всіх учасників. 

Так чому б не скористатися цим?  Взяти участь і вирішити кілька проблем «одним махом»?

Таку можливість 12-14 серпня надає  IT-бізнес в складі PM Partners на чолі з Максимом Прохоровим і коворкінгом HUB 4.0 на чолі з Валерієм Омельченком організовуючи Хакатон Sikorsky Hack в рамках міжнародного фестивалю стартапів Sikorsky Challenge.

Sikorsky Hack — це місце для свіжих ідей в п’яти секторах економіки: промисловий high-tech, зелена енергетика, воднева економіка, екологія, здоров’я людини, скорочення викидів та переробка сміття, в аграрному секторі та бізнесі в цілому.

Тут створюють сміливі рішення, які допоможуть представникам бізнесу адаптуватися до нових реалій пост-карантинної реальності, і своєрідну платформу, що  дає можливість реалізувати в Україні проекти і продукти, які потрібні економіці сьогодні і зараз. 

Що ж таке хакатон?

Саме слово утворилося від англійських слів «hack» і «marathon», тож дослівний переклад може звучати як «марафон для хакерів».

По суті, це змагання, в якому командам потрібно за короткий час розробити прототип продукту для вирішення певної проблеми, з якою зіткнувся бізнес-замовник.  Наприклад, це може бути веб-сервіс або мобільний додаток.

Замовники або спонсори оформляють проблеми в кейс і залучають експертів для консультацій. Команди збираються в two-pizzas-team по 3-7 чоловік: розробники, дизайнери, аналітики, маркетологи та інші фахівці ІТ та бізнес-сфери.  До речі, two-pizzas-team — команда на 2 піци, тобто компанія, що може відновити енергію, підкріпившись двома піцами.

Коли хакатони тільки стартували на початку нульових в Кремнієвій долині, учасники часто приходили разом зі спальними мішками і зовсім не покидали майданчик.  Якщо люди безперервно працюють в команді в такому форматі, у них часто виходить знайти нетривіальні рішення для звичних завдань. Максим і Валерій, організатори Sikorsky Hack, посміхаючись кажуть, що спати можна буде вдома, але заряду емоцій і користі для бізнесу та учасників Sikorsky Hack менше точно не буде, ніж в Кремнієвій долині.

З ким?

Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge 2021 вже зібрала майже 300 стартапів, а хакатон планує зібрати 150+ учасників з ІТ-індустрії і студентів. Хакатон Sikorsky Hack — це 48 годин на вирішення суто бізнес-завдань від спонсорів і менторів у вигляді візуально готових прототипів, які можна брати в подальшу розробку самим замовникам.

Навіщо та чи варто брати участь в Sikorsky Hack?

Звичайно варто! Адже взявши участь можна отримати за 2 дні те, що без хакатону досягається тижнями, а то й місяцями.

Якщо ви з бізнесу і у вас є проблеми, які ви хочете вирішити, подавайте заявку на участь! Ви отримаєте рішення своїх технічних проблем НЕ стандартним способом, прототип цього рішення і команду, яка готова реалізувати його повністю і, звичайно ж, партнерів готових підтримувати діяльність вашого бізнесу.

У випадку, коли ви хочете поділитися своїм досвідом, як ментор, подавайте заявку на участь! Ви отримаєте класний організаторський досвід, нетворкінг, можливість реалізувати ваші ідеї разом з командами і, можливо, команду, яка залишиться з вами для вирішення проблеми.

 

Якщо ж ви хочете підтягнути свої навички роботи в команді, отримати нові знання, а також змінити свій погляд на вирішення проблем, подавайте заявку на участь!  Ви отримаєте нові знайомства, нові проекти і, можливо, нову роботу = роботу своєї мрії.

Що робити, якщо ви не з IT?

Реєструватися! https://sikorskyhack.4hub.com.ua/

Sikorsky Hack — це можливість показати себе не тільки для розробників програмного забезпечення, а й для графічних і web-дизайнерів, економістів, фінансистів, PR- та маркетинг-спеціалістів, аналітиків, підприємців, винахідників і студентів всіх перерахованих вище спеціальностей.

Приєднуйтесь до трендів та перевірте, наскільки ви круті.

Давайте хакнемо проблеми українського бізнесу разом!