HUB 4.0 CAMPUS – офіс твого майбутнього

27.04.2020
HUB 4.0
HUB 4.0 CAMPUS - офіс твого майбутнього

Зараз весь світ переживає важкі часи. Україна також опинилася в скрутних обставинах: люди змушені сидіти вдома, на самоізоляції та працювати віддалено.

На жаль, успішно працювати віддалено – це не просто. Попри суворі карантинні заходи, для великої кількості людей постійне перебування вдома стало серйозним випробуванням.

Звісно, такі центри, як конференц-зона, коворкінг і cospace наразі закриті для широкого загалу в умовах ізоляції. Проте, попри всю складність ситуації, НUВ 4.0 продовжує працювати над розробкою рішень, які сприятимуть подальшому спілкуванню, творчості та навчанню.

Так, нещодавно завершили будівництво другої локації – HUВ 4.0 CAMPUS, який вже з нетерпінням чекає на закінчення карантинних обмежень та появу власних резидентів.

Простір HUВ 4.0 CAMPUS розроблений з акцентом на зручні smart-офіси для бізнесу та з дотриманням всіх вимог організації робочого місця. Зважаючи на 5-річний досвід роботи HUВ 4.0, для відвідувачів створили більш комфортні умови: на локації знаходяться лаунж-зони, де ви можете відпочити й приємно провести дозвілля, кімната для сну та спортивний куточок.

Приміщення стали значно просторішими, тож візитери зможуть спокійно дотримуватися післякарантинних правил. Особливістю HUВ 4.0 CAMPUS є й те, що тут укомплектовані робочі зони на різний смак – закритого та відкритого типу. У smart-офісах легко розмістяться від 2-х до 50 осіб – з власними переговорними, гардеробами, внутрішніми кухнями та приватними терасами, окремі кімнати знайдуться й для управлінців. HUВ 4.0 CAMPUS має коворкінг простір та конференц-зал на 30 гостей. Також для всіх охочих працювати в новому просторі діятиме програма лояльності.

Тому готуйтеся до виходу з карантину, збирайтеся в команди чи поодинці, щоб рости та розвиватись разом в атмосфері підтримки та партнерства. А ще – це цікавий спосіб залишитися разом у цю нелегку пору!

Щоб дізнатись більше про Простір HUB 4.0 CAMPUS – телефонуйте за номером +38 093 170 74 64 або приїжджайте у гості за адресою: Київ, вул. Нижньоключова, 14.