In co-llaboration we trust

29.05.2020
Дмитро Чепур
In co-llaboration we trust

Партнерський пост від агенції BrightWhite

Друзі HUB 4.0, маркетингова агенція BrightWhite, зібрали для читачів нашого Блогу цікаві приклади колаборацій, які не лише стали гарним бізнес-досвідом епохи карантину та самоізоляції, але й в черговий раз підтвердили вірність нашої філософії In CO- we trust.

Найяскравіші приклади колаборацій, цього разу – закордонні:

  1. Однією з найважливіших колаборацій стала ініціатива Всесвітньої організації здоров’я та компаній-розробників комп’ютерних ігор. ВОЗ, яка торік визнала залежність від відеоігор хворобою, стала пропагандистом #PalyApartTogether – пропозиції до всього світу залишатись вдома та приділити час іграм. До ініціативи долучились Activision Blizzard, Zynga, Twitch, Snap та багато інших відомих на ринку ігор брендів.
  2. Під час пандемії у Німеччині компанія McDonald’s об’єднав зусилля із мережею Aldi, магазинів низьких цін. Попит на товари з Aldi підвищився – саме через ті причини, які вплинули на скорочення персоналу фастфуд-мережі. Тож компанії поєднали зусилля та працевлаштували працівників ресторанів в якості продавців, консультантів та персоналу служби доставки. Після виходу з карантину трудові договори будуть повернуті до McDonald’s.
  3. Давні конкуренти, фармацевтичні компанії-гіганти – GSK та Sanofi – повідомили про спільну роботу над створенням вакцини від COVID 19.
  4. Компанія Pedigree разом з американськими притулками для тварин створила службу онлайн-знайомств майбутніх власників із їхніми потенційними домашніми улюбленцями. За допомогою Zoom охочі можуть спостерігати за собаками, які поки не мають власників, та онлайн оформити всі необхідні документи.
  5. Соціальні мережі Facebook та Instagram додали нові функції, які мають допомогти малому бізнесу в період пандемії. У FB це функція «пост від бізнесу неподалік», в Instagram – «Підтримайте малий бізнес». Користувач може додати таку наліпку до посту про свій улюблений ресторан чи виробника одягу. Також функцією можуть скористатись компанії, щоб підтримати одна одну.

Маємо чудові колаборації та в Україні. Компанії єднаються задля підтримки лікарів, пропонуючи свої послуги самоізольованому населенню та намагаючись втриматись на плаву. Про ці – вдалі та невдалі – варіанти співпраці ми розкажемо згодом.

Разом ми – сила! Цей пост від HUB 4.0 та агенції BrightWhite. Stay tuned!