Privacy Day у HUB 4.0

28.01.2020
HUB 4.0
Privacy Day в HUB 4.0

28 січня, в Міжнародний день захисту персональних даних у HUB 4.0 відбувся Privacy Day – лекторій та практикум на тему персональних даних, організований Національною Асоціацією захисту приватності, Privacy hub та Міністерством цифрової трансформації України.
Серед спікерів івенту – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, який розповів, що, попри унікальну ситуацію в Україні – наявності партнерства між профільним міністерством та парламентським комітетом – у напрямку захисту персональних даних майже немає розвитку.

“Головна проблема у комунікації”, – відмітив міністр. – “Не всі розуміють, що таке персональні дані, де вони використовуються, куди їх треба чи не треба надавати, й, найголовніше, навіщо їх взагалі захищати. Потрібно багато чого навчити українців, щоб вони перестали отримувати спам-повідомлення від служб таксі чи фітнес-центрів”.

“Також нам у Міністерстві не вистачає людини, яка може нормально пояснювати, що таке персональні дані та послідовно лобіювати їхній захист. Якщо хтось знає таку людину, мої двері відкриті. Приходьте, приводьте, я готовий до розмови”, – зазначив голова Міністерства цифрової трансформації.