Як нами маніпулюють?

19.02.2020
19:00 - 21:00
HUB 4.0
Как нами манипулируют?
Що: лекція «Як нами маніпулюють?».
Де: HUB 4.0, пров. Ярославський, 1/3.
Коли: 19 лютого, 19:00.
«Якщо ви вважаєте, що вами ніхто не маніпулює,
ви – в руках професіоналів»
 
Важливо розуміти, що жертвою та насильником, маніпулятором та тим, ким маніпулюють, може стати кожний.
 
На зустрічі ми поговоримо про широкий спектр видів маніпулювання: про психологічне насильство у різних виглядах. У тому числі, в особливо витончених – абьюз та газлайтінг.
 
Для тих, хто:
· хоче навчитись виявляти маніпуляторів та людей, схильних до психологічного насильства, щоб не починати із ними стосунків;
· підозрює, що в оточенні є людина, яка їх руйнує, поряд із якою вони постійно «недостатньо»: гарні, розумні, успішні, красиві… перелік безмежний;
· відчуває, що працедавець, замовник чи партнер «висмоктує» життєву силу, сон та настрій;
· не знає, як допомогти близькій людині вийти з пастки «насильник – жертва»;
· намагається знайти у собі сили зрозуміти, визнати та припинити психологічне насильство у житті;
· спостерігає за собою дивні властивості характеру, що здатні знищити чи ускладнити житті близьких (дітей, батьків, партнера);
· бачить свою дитину нещасною – у новій школі, в кроці від професійного спорту, у новій родині, в їхній родині;
· не розуміє, кому вірити – партнеру чи власній дитині;
· не знає, як на практиці виявити та протидіяти газлайтингу стосовно дитини у школі;
· розвивається та навчається для створення та підтримки екологічності стосунків у своєму оточенні.
 
«Це нічого, що в тебе кілька зайвих кіло, я тебе кохаю і такою», «Ти не так все зрозумів чи зрозуміла», «Завжди ти ображаєшся», «Мені б твої проблеми», «Я такого ніколи не казав (-ла)», «У всіх діти як діти, а в мене…», «Будеш все життя підлогу мити, якщо не навчатимешся». Чи існує хоча б одна людина у світі, яку б не паплюжили ці фрази? На почуттях якої грають, як на струнах, постійно забуваючи, що струни можуть і розірватись.
Ви не чули такого на свою адресу? То, можливо, саме ви це кажете? Так, це жорстко. Але ми й не обіцяли, що буде легко – але точно буде екологічно, конфіденційно та ефективно.
 
Виступатимуть:
Дитячий та сімейний психолог, аналітичний психолог, президент Асоціації дитячих аналітичних психологів. Спеціалізується на дитячій та сімейній психології, розв’язання проблем, що виникають після розлучень, та на подоланні шкільної неуспішності.
«Обираючи гіперопіку, батьки також ризикують отримати людину, чия думка постійно залежатиме від якихось авторитетів, якій буде важно будувати особисті стосунки, розвивати партнерство, адже вона завжди залежала від рішень тих, хто «знає, як краще» – отже, шукатиме у дорослому житті тих, хто буде вказувати, як поводитись».
Тема: Як погубити дитину: лайфхаки від батьків та вчителів
 
Психолог, психотерапевт, власник трьох діючих бізнесів. Спеціалізується на сімейній психології та допомозі жертвам психологічного насильства.
«Коли я була маленькою, мама казала: «Навіщо тобі акторська? Там немає грошей – йди на юридичну» – і я слухняно погоджувалась. Але згодом стала психологом, наперекір усім та дослухаючись лише до себе.
Колишній чоловік часто міняв моє світосприйняття – у професійній термінології це називається «газлайтингом». До речі, саме чоловік привів мене за руку до першого психотерапевта, вважаючи мене «ненормальною». Психотерапевт розклала моє життя по поличках, та із маленької наївної лялечки виріс серйозний метелик – із трьома бізнесами та психологічною практикою, через яку вдається достукатись до маніпуляторів та їхніх жертв.
Наступний пункт мого плану – використати дві години твого часу, щоб ніхто не міг порушити твої особисті кордони у майбутньому».
Тема: «Гірка цукерка у блискучій обгортці: як не стати жертвою»
 
3. Звичайні та не зовсім звичайні люди – герої та героїні з реального життя та великого спорту. Вони вирвались із замкненого кола психологічного насильства та перестали бути жертвами. Вони зможуть розказати, як змінити стан справ.
NB! Жодних stories та ефірів.
 
Вартість:
· 400 грн — до 3 лютого;
· 450 грн — до 12 лютого.