HUB 4.0 увійшов до 12 кращих коворкінгів Києва за версією BusinessViews

07.09.2020
HUB 4.0
HUB 4.0 увійшов до 12 кращих коворкінгів Києва за версією BusinessViews

Видання BusinessViews створило рейтинг з 12 коворкінгів у центрі столиці — від найдешевшого до найдорожчого. Наша мережа просторів для роботи розмістилась на другому місці рейтингу. І недарма, адже ми вже майже 5 років щодня створюємо комфортні умови для своїх резидентів.

Розуміємо, що під час карантину трохи страшно бувати у багатолюдних місцях, але в HUB 4.0 про власну безпеку можете не турбуватись. Ми дотримуємось актуальних рекомендацій МОЗ України: забезпечуємо дистанцію між резидентами та щодня наповнюємо дозатори антисептиком.

В HUB 4.0 можна працювати індивідуально у відкритому чи закритому коворкінгу. Можна втілювати ідеї разом із командою у власному смарт-офісі, а зустрічі з клієнтами проводити поряд у переговорній. Якщо ви плануєте провести презентацію чи тренінг, де буде багато гостей, то ми відчинимо для вас конференц-залу. Звичайно, повний технічний супровід події на нас. 

HUB 4.0 — це простір, де вас розуміють. Наша адміністратор Лєра не зачинить коворкінг, доки ви не закриєте свою останню задачу. Навіть, якщо ви зробите це о 5-ій ранку;) Приходьте та переконайтесь.