AJAX

Автор: AJAX SYSTEMS
AJAX

Систему Ajax можна встановити у квартирі, будинку, офісі або в комерційному приміщенні, використовувати для самостійного нагляду або під’єднати до пульта охоронної компанії. Установка і настройка триває менше ніж годину і не вимагає професійних знань.

«Мозговим центром» системи є Ajax Hub. Він контролює роботу підключених пристроїв, аналізує загрози, відсіває помилкові спрацьовування і миттєво повідомляє про небезпеку. До хабу по захищеному радіоканалу підключаються датчики відкриття, удару і нахилу, розбиття скла, затоплення, диму, підвищення температури й CO2, звукові сповіщувачі та реле управління живленням електроприладів. Всього до 100 пристроїв, що працюють від батарей до 7 років. А управляється система через зручний мобільний додаток з будь-якої точки світу.

Ajax – професійне рішення. Система безпеки має українські та європейські сертифікати відповідності стандарту безпеки EN 50131. Hub використовує два канали зв’язку з сервером (Ethernet і GSM) і оснащений резервним акумулятором на 15 годин. Пристрої захищені від демонтажу і підтримують двосторонній зв’язок з хабом з пінгом від 12 секунд. Вся інформація, передана між пристроями Ajax, шифрується алгоритмом AES. Але на відміну від типових професійних систем, Ajax поступово розширює перелік можливостей – завдяки оновленням програм та програмного забезпечення хаба.

Це український продукт. Ajax самостійно розробляє апаратну частину, дизайн, програмне забезпечення пристроїв і самостійно їх виробляє в Києві. У компанії сильна R&D команда, завдяки якій Ajax Systems має 5 патентів на технології.