LAMETRIC

Автор: Назар Білоус
LAMETRIC

Час, погода, новини, курс валют, температура, вологість, попередження про небезпеку, лічильник фоловерів соціальних мереж, показники продажів і інша інформація показує на дисплеї годинника, без необхідності її пошуку на смартфоні або ПК. Ще однією перевагою смарт-панелі LaMetric TIME є інтеграція з сервісом автоматизації IFTTT.

У стандартному режимі роботи смарт-панель зображає годинник. Але за допомогою кнопок навігації, які знаходяться зверху, є можливість перемикання між стандартним набором додатків: радіо, Bluetooth-динамік, таймер, секундомір і будильник. Якщо ж вам здається, що цього недостатньо, за допомогою вбудованого магазину додатків ви зможете знайти те, що вам потрібно.

LaMetric – український стартап, орієнтований на глобальний ринок. Сьогодні гаджет можна придбати не тільки в Україні, але й у ряді країн, серед яких Австралія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Данія, Іспанія, Італія, Канада, Норвегія, США, Словаччина, Таїланд, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція , Японія. Крім того, LaMetric був відзначений престижної премії в області промислового дизайну – Red Dot Product Design Award.