HELKO SMART DUMBBELL

Автор: Богдан Сас
HELKO SMART DUMBBELL

Helko Smart Dumbbell — «розумна» гантель, покликана мотивувати до занять спортом і зробити процес ефективнішим і приємнішим. Уявіть, що щоранку на ваш смартфон приходить повідомлення «Сьогодні необхідно позайматися, нумо зробимо 5 підходів по 10 разів». Виконавши вправи, ви зможете поділитися результатами з друзями у Facebook, Twitter чи Instagram.

Якщо ви полінувалися, гантель залишить відповідний запис на сторінці вашого профілю. За задумом авторів проекту, таке рішення буде мотивувати не пропускати тренування і справно виконувати щоденну норму.

За допомогою Bluetooth дані про виконані вправи передають на смартфон вбудовані датчики. Мобільний пристрій обробляє дані й створює статистику. Крім того, за допомогою синтезатора мови гантель може передавати власнику голосові повідомлення.

Крім того, команда Helko працює над Smart Fit модулем. Під’єднавши його до будь-якого тренажера, ви переведете звичні спортивні тренажери в режим онлайн. Спортзал IoT надає унікальні можливості коучингу і гейміфікації.

На початку 2016 року проект отримав $43 тис. посівних інвестицій. Навесні команда Helko планує вийти на краудфандингову платформу Kickstarter, а до кінця року почати масове виробництво гаджета.