TITANOVO

АВТОР: ОЛЕКСАНДР САВСУНЕНКО
TITANOVO

Проект Titanovo спеціалізується на розробці нових генетичних тестів, мета яких — оцінити стан здоров’я, продовжити життя людини й поліпшити його якість, використовуючи дані генетичного тестування.

Основний продукт проекту — тіломірний тест. Власник поштою отримає набір для забору ДНК і, не виходячи з дому, визначить довжину тіломіри — ключового генетичного маркера клітинного здоров’я, що безпосередньо коригується з очікуваною тривалістю життя.

Разом з тим команда Titanovo розробляє генетичні панелі, які досліджують особливості метаболізму і дають змогу давати рекомендації щодо оптимального режиму харчування. Зокрема, генетичний профіль дає змогу встановити джерело калорій (вуглеводи, жири, білки), якому слід надати перевагу; реакцію організму на чай, каву, алкоголь; наявність специфічних реакцій на різні антиоксиданти, м’ясо, потребу у вітамінах тощо.

Всі аналізи подаються в режимі онлайн, для забору проби ДНК не потрібно відвідувати клініку, його можна зробити самостійно в домашніх умовах. Результати також доставляються користувачеві online за допомогою розробленої клієнтської панелі.